PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1013}
7,5 147 327
ocen
7,5 10 1 147327
7,4 32
oceny krytyków
Dracula
powrót do forum filmu Dracula

POMOCY!!!

ocenił(a) film na 10

Hej piszę maturę na temat Motyw wampira w literaturze i sztuce. Wybrałam Draculę, tylko że powieść i napisałam całą pracę, ale nie mogę wymyślić nic na temat draculi. Może ktoś ma pomysł, byłaby6m wdzięczna.

ocenił(a) film na 9
AngiBells

osobiście proponuję Ci poświęcić jedną noc (mi tyle to zajęło), w trakcie której przeczytasz Draculę bo powieść jest niesamowita i cholernie wciągająca, jedna z moich ulubionych zresztą. Myślę, że wtedy na lajcie coś wrzucisz do pracy, a po książkę warto sięgnąć bo jest świetna.

ocenił(a) film na 10
endewidualista

przeczytałam książkę już tylko wersję greka.

ocenił(a) film na 10
AngiBells

jak już wybrałaś taki temat to nie idź na łatwiznę tylko poświęć się temu i zamiast głupich opracowań czytaj oryginał bo to akurat jest taka powieść, którą można przeczytać i przy niej nie usnąć :P sama też miałam ten temat i wybierałam te pozycje które czytałam lub oglądałam

ocenił(a) film na 10
psychodelical

Czytałam kiedyś całość ale dawno, a poza tym nie ma w bibliotece innej wersji akurat i nie miałam wyjścia, ale już napisałam całą pracę, więc jest dobrze.

ocenił(a) film na 3
AngiBells

Polecam Wywiad z Wampirem Anny Rice, tylko nie film, bo nie przedstawia tego obrazu, który powinien Cię interesować. Nie czerp również inspiracji z filmu Copoli, jest słaby, choć główna rola dobra. Stoker go lepiej opisał w listach. Wampiry w tych książkach są mistyczne, romantyczne, charakterne. Nie znajdziesz takich w nowych publikacjach typu Zmierzch czy Pamiętniki...

ocenił(a) film na 10
szparag_pznb

Ja właśnie wzięłam film wywiad z wampirem, bo musiałam umieścić jakiś film i uważałam że ten będzie najlepszy.

ocenił(a) film na 3
AngiBells

Według mnie jest to mimo wszystko lepsza ekranizacja od Draculi, więc jak musiałaś mieć film, to jest to dobry wybór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones