PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=808750}

Układ idealny

Georgetown
5,9 947
ocen
5,9 10 1 947
Układ idealny
powrót do forum filmu Układ idealny

Nieścisłość

ocenił(a) film na 6

Kiedy państwo sie poznali on miał 22 lata, w filmie wygląda na 50...

gaudia8

Jaka nieścisłość? Poznali się kiedy on miał 50 lat a nie 22

julita_falek

Oto informacje dotyczące wieku: "Four years after the death of her husband, Drath, then 70 years old, married the 26-year-old Muth. " - (wikipedia).
Czyli cztery lata po śmierci jej pierwszego męża Muth miał 26 lat.
Muth urodzony jest w 1964 roku. czyli 44 lata młodszy od żony (ur.1920r.), którą zamordował 11 sierpnia 2011 r.

lewig

A może byś łaskawie oznaczył swój wspaniały wpis jako SPOILER

Vespa_

No właśnie, właśnie wszedłem na forum w trakcie oglądania i już WSZYSTKO wiadomo :(

ocenił(a) film na 6
Chrus_T

Ty tż ogranicz Netflixa

Matt_King

możesz rozwinąć swoją światłą wypowiedź?

ocenił(a) film na 6
Chrus_T

Nie będziesz wrażliwy na spojlery :D One psują oglądanie tylko netfliowego szrotu :D

Matt_King

Wiesz, dużo zależy od tematyki filmu, czasem spoiler jest wręcz konieczny.

Chrus_T

P.S. A za Netflaka podziękowałem po 2 miesiącach i nie rozumiem jego fenomenu. Może mam za mało czasu na TV w ogóle?

ocenił(a) film na 6
Chrus_T

A to przepraszam :) Ja nigdy nie mialem Netflixa i też nie rozumiem fenomenu tych wszystkich platform streamingowych :D Mnie spojlery nie przeszkadzają w ogóle,bo ja jeśli coś chcę obejrzeć to i taknawet gdy zapoznam się z plotem będę chcial zobaczyć jak to jest zrobione.Zwykle i tak inaczej niż sobie wyobrażałem,więc spojler mi nie straszny :D

ocenił(a) film na 6
Vespa_

Ogranicz Netflixa

ocenił(a) film na 5
lewig

Dzięki za spoiler! Porażka.

ocenił(a) film na 6
Theano

Ogranicz Netfllixa

lewig

Tez dziekuje. Jestem kolejna osoba, ktorej zepsules ogladanie filmu. Zglosilam Twoj post jako naduzycie. Mam nadzieje, ze admini go usuna.

Filmitolka

Sam zgłaszałem mój wpis do usunięcia, choć informacje które podałem są wszędzie dostępne i nie dotyczą filmu. To tak jakbym napisał pod filmem o Papieżu, że zmarł. Bez względu na wszystko liczę, że zniknie ten wpis.

ocenił(a) film na 6
lewig

Nie przejmuj się antyspoilerowcami.Są tak przebodźcowani ilością pochłanianych treści,że mają papkę zamiast mózgu,Wciąż liczą,że ich coś poruszy,ale to niemożliwe ,bo wszystko traktują,jak gum do przerzucia i do wyplucia ;)

ocenił(a) film na 6
Matt_King

przeżucia.Coś mi źle autouzupełniło :D

ocenił(a) film na 6
Filmitolka

Ogranicz Netflixa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones