J.J. Abrams

Jeffrey Jacob Abrams

6,8
4 156 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby J.J. Abrams

spoiler alert
spoiler alert
spoiler alert
spoiler alert
spoiler alert
spoiler alert
spoiler alert
spoiler alert
spoiler alert

człowiek który zabił Hana Solo
shame on you

ceolk

Ta menda zniszczyla mi dziecinstwo. Chcialbym napisac co o nim sadze ale regulamin mi na to nie pozwala, wiec sami sie domyslcie co o nim sadze. powinien publicznie przeprosic za ten "film", ktory nakrecil. Jestem pewien, ze Walt Disney przewraca sie w grobie, ze to pod jego szyldem zostalo wydane te bluznierstwo godzace w moje uczucia, ktorymi darze swiat stworzony przez Lucas'a

Cescus

przesadzasz...
decyzja o uśmierceniu Hana Solo odważna, brawurowa wręcz...
oby scenariusz i realizacja następnych części nowej trylogii wniosły jakąś ciekawą postać drugo-pierwszo planową, która zrekompensuje brak Solo. Na razie, po 7 epizodzie, brakuje postaci na jego miarę. Mam nadzieję że uśmiercenie tej postaci nie było tylko chwytem mającym wywołać szok i... nic poza tym
ale kredyt zaufania (na razie) daję

ceolk

Po 1 śmierć Hana Solo była potrzebna dla rozwoju postaci Kylo Rena. On musiał w tym filmie zabić swojego ojca. Mogli zrobić kogoś innego jego ojcem ale chyba nie bo by się to kupy nie trzymało. Cała saga to historia Skywalkerów. Syn Hana i Lei szkolony przez Luke'a no inaczej tego nie mogli rozwiązać.

Po 2 Ford to juz dziadek, nie ma siły na kolejne części, tutaj gra pierwsze skrzypce i skradł cały film ale już musieli się go jakoś pozbyć.

Po 3 Ford chyba nawet juz nie chce grać Hana Solo, zgodził się zagrać pod warunkiem że jego postać zginie. Chciał by ta postać zginęła juz w imperium kontratakuje gdy został zamrożony w karbonicie.

Poe Dameron ma zastąpić Hana Solo. Podobna postać z charakteru. W TFA było go zdecydowanie za mało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones