J.J. Abrams

Jeffrey Jacob Abrams

6,8
4 159 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby J.J. Abrams

A mi sie wlasnie Force Awakens podoba i czekam na 8 z niecierpliwoscia i Lotr 1 tez i Star Trek ,3 jeszcze calej nie widzialem, lubie taka fantastyke a widzialem setki lub tysiace i wiekszosc udana z kinowek nawet blockbustery Szczegolnie dobrych tworcow:) mnie takie kino nie "nuzy" tylko wciaga na pelne 100%. W koncu Daisy pasuje do tej roli i Oscar jako Poe Polubilem go i za Rok Przemocy z Jessica,.i na Mroczna Wieze tez i It wg Kinga czekam i Spiderman:Homecoming mimo ze juz nie zaskoczy niczym to dla roli Toma i Keatona i Roberta i efektow Warto

szymania11

Moze jest przeceniony ale Star Wars FW nie jest kiepski jestem tego pewny jak nikt na FW

szymania11

A stara trylogia jest moja ulubiona i nowa lubie ale nie na ,9 i 10 tylko takie solidne 8.Zemsta Sithow i Mroczne Widmo sa porzadne i b fajne Na Ataku Klonow bylem w kinie i nie zawiodl mnie az tak jako nie malego fana sf i fantasy Krol Artur Legende Miecza tez musze zobaczyc i WW. Nawet po pare razy.i w listopadzie Justice League i Blade Runner 2049.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones