Michael BayI

Michael Benjamin Bay

6,4
6 149 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Michael Bay

Transformery mnie się osobiście podobają nie jestem gimbusem i mam już 24 lata żeby nie było że pisze głupi małolat co jara się taką sieczką ;) Tak więc lubie tę serię i nie sądze że on to zwalił po cąłości ;/ Dla mnie to dobra seria bo takie coś też trzeba umieć nagrać gdzie akcja przerasta wszelkie oczekiwania .Tak wiem że nie podoba się każdemu takie kino gdzie przez pół godziny nic tylko rozwalają się roboty jeden drugiego ale to jest świetne .Obejrzałem już kilka razy całą serię i dla mnie mistrzostwo naprawdę takiego czegoś mnie brakowało w kinie :) Myślę że właśnie tylko on potrafi zrobić taką produkcje jak Transformers . Batman ,Superman , X - Men czy Spiderman nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak akcja w Transformerach :) A akurat filmy na bazie komiksów oglądałem większość i powiem że taką akcją powalają tylko transformery .Zgodze się że akcji tam mamy wiele ale mnie się to osobiście podoba bo lubie takie kino które zapewnia dobrą rozrywkę ;) Ja nie oczekuje od takiej serii jak ta o Transformerach czegoś wybitnego bo to czyste kino akcji gdzie zwalczają się tylko dwie rasy robotów Deceptikony i Autoboty :) Ja osobiście czekam na kolejną część i jestem zadowolony że kręci ją właśnie nikt inny jak Michael Bay bo jak Transformery by były kręcone przez kogoś innego to bym nie chciał oglądać ;/ Tak więc tylko on może zrobić coś takiego że będę się dobrze bawił na tym filmie ,ja nie oczekuje tego że tam będzie coś innego niż te sceny akcji bo na tym głównie bazuje ta seria .Ale ten reżyser naprawdę przechodzi sam siebie robiąc te serię .Nikt inny nie ma takiego chyba talentu zrobić przez kilkadziesiąt minut jedną scenę gdzie mamy tylko walkę i wojne robotów ;) Ale to jest naprawdę ekstra nie powiem żebym sam nie był podjarany jak oglądałem Transformers Dark of Moon i ta bitwa pod koniec filmu miodziooo :) Serio nie jestem jakimś człowiekiem co jara się tylko tym że jest bitwa robotów i jeden rozerwie na strzępy drugiego ;) ale czemu bym miał oceniać te kino ? Bo jest dużo scen gdzie tylko latają roboty i nic z tego nie wynika ;? Ale jako kino akcji to spełnia moje wszelkie oczekiwania .Naprawdę chyle czoła ten pan jest niesamowity chyba nigdy nie będzie takiej rozwałki w żadnym filmie na bazie komiksu ;? A on jest świetny i niech robi więcej częsci bo ja czekam na każdą i będę oglądał :) A nie dlatego że jestem jakimś bezmózgowcem i będę cieszył się tylko tym że będzie kolejna nawalanka Optimusa z Megatronem ;/ Ale niech ten facet robi takie filmy jak mu się tak podoba przecież lepiej jakby robił gnioty gdzie tylko są słabe efekty specjalne i popisy kaskaderskie ;? Ciekaw jestem co by było jakby on zabrał się za reżyserowanie Batmana albo X -menów ? to by dopiero była niezła jazda po całości xd Batman nawala się przez pół godz z Jokerem albo Człowiekiem dwie twarze xd Albo Spiderman który nawala się z Venomem przez pół godz ;) Tak więc myśle że jednak niech będa Transformery i tyle wystarczy jak narazie .Bo co za dużo akcji to niezdrowo jest . Ale pochwalam tą serię za to że chociaż można się wyluzować na tej walce jaką prezentuje nam jego produkcja ;)

Ehh ... Hejterów nie ogarniesz. Do tego na tym forum siedzi masa dzieci udających "wybitnych krytyków filmowych". Z takimi dziećmi to się nie dyskutuje. A z resztą. Jak komuś się podoba film. To go ogląda i będzie oglądał jeszcze kilka razy. A jak się komuś film nie podoba to nie ogląda i nie będzie już go oglądał. Tu wystarczy tylko pomyśleć logicznie ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones