PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6 871
ocen
7,2 10 1 6871
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

Długo czekałem żeby w końcu skompletować całość na DVD i udało się !! Od jakiegoś czasu w mojej kolekcji jest całe polskie wydanie Agentki na DVD! Jestem niesamowicie z tego faktu zadowolony szczególnie biorąc pod uwagę jak trudno było to zdobyć !

Czy ktoś z Was również ma w posiadaniu Agentkę o Stu Twarzach na DVD? :)
Co sądzicie o polskim wydaniu?

Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 9
mati_5

Gratuluję:) Ja na razie mam kupione tylko 2 pierwsze sezony. Oczywiście oglądałem całość kilka lat temu, a jak skompletuje na dvd obejrzę ponownie!

ocenił(a) serial na 10
mati_5

A można wiedzieć jak dostałeś 5 sezon? Sprawdzam wszystkie możliwe sklepy i aukcje, ale polskiej wersji nigdzie nie ma... :(

alala

Udało mi się zdobyć za pośrednictwem allegro. Muszę przyznać, że było piekielnie ciężko i bardzo wiele czasu musiało upłynąć zanim udało mi się zakupić Alias w całości. Dzień po dniu dwa razy dziennie sprawdzałem allegro... w końcu się udało. Jeżeli chodzi o wszelkie sklepy to nie ma najmniejszych szans, że uda Ci się kupić sezon 5. Sprawdzałem wszystkie możliwości, pisałem wielokrotnie do dystrybutora, który zapewnił mnie że nie planuje się reedycji serialu na DVD i nie ma się co łudzić, że takie plany się kiedykolwiek pojawią. Także pozostaje Ci czekać, aż ktoś zechce odsprzedać ALIAS na allegro. Jeżeli będę miał namiar na kogoś kto 5 sezon ma i chętnie sprzeda to od razu dam Ci znać.

PS. Brakuje Ci tylko sezon 5? Pozdrawiam!

ocenił(a) serial na 10
mati_5

kurczę, tak myślałam, że tylko allegro wchodzi w grę i przez pewien czas wchodziłam codziennie, ale się zirytowałam, że nic nie ma i wchodzę tylko raz na jakiś czas ;). Kupiłam 4 sezony w krótkim odstępie czasu przez internet, a jak chciałam kupić 5. to się okazało, że już nigdzie nie ma. Wiem, że na Węgrzech są z polską wersją językową, ale na razie się tam nie wybieram, a przez internet raczej ciężko ogarnąć ;). Byłabym Ci meeega wdzięczna gdybyś dał znać, jeśli ewentualnie kogoś będziesz miał :))

alala

A to dla mnie nowość, że węgierska wersja wydania DVD ma polską wersje językową. Znalazłem ofertę węgierskiego sklepu on line, który proponuje 5 sezon ALIAS za około 104 zł [ kwota bez kosztów przesyłki]. Ale pewnie taka forma zakupu Cie nie interesuje.

Szkoda, że nie wiedziałem wcześniej, bo byłem na Węgrzech kilka dni i chętnie bym się rozejrzał za Agentką :)

ocenił(a) serial na 10
mati_5

Haha, jak pech to pech :). Też widziałam kilka Węgierskich i jedną Słowacką stronę z aliasem w ofercie za całkiem przystępną cenę, ale niestety żaden z tych sklepów nie wysyłał do Polski. A jak byłam na Słowacji to w sklepach fizycznych nie do dostania, więc zostają mi chyba te nieszczęsne aukcje... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones