PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95062}

Agentka o stu twarzach

Alias
7,2 6 873
oceny
7,2 10 1 6873
Agentka o stu twarzach
powrót do forum serialu Agentka o stu twarzach

Imperial najpierw wydał pierwszy sezon. Potem była przerwa i całą resztę 4 sezony wydali praktycznie od razu. Problem w tym, że zarówno teraz jak i chwile po premierze nigdzie nie można było tego kupić. Dostępny w sprzedaży był tylko pierwszy sezon i kiedyś w empiku widziałem sezon 3. Na tym koniec. Regularnie sprawdzałem dostępność tego serialu w sieciach Media Markt, Empik, Saturn, Merlin...wszędzie brak i na chwile obecna i kiedyś. Widział ktoś ALIAS na sklepowej półce? Można ten serial jeszcze gdzieś kupić? Imperial nie odpowiada na maile i milczy jak zaklęty...

ocenił(a) serial na 10
mati_5

nie prościej na allegro?

KayussHilton

Gdyby było prościej to bym skorzystał... na allegro dostępny jest tylko sezon 1 z polska wersja językową oraz 3 i 4... za kosmiczną cenę :) Sezon 1 i 3 mam już w swojej kolekcji... brakuje mi 2,4 i 5... Jakaś propozycja? Jakby miał ktoś odsprzedać to proszę o wiadomość :)

mati_5

A tak w ogóle to doczekałem się odpowiedzi na moje pytania skierowane do dystrybutora ALIAS na terenie Polski. Niestety ... Imperial jak twierdzi "od kilku lat" nie posiada już licencji na serial, więc o żadnej reedycji, jak mnie zapewnił przedstawiciel firmy - nie ma mowy. W dodatku żadne europejskie wydanie Agentki na DVD nie zawiera polskich napisów, więc zakup innego wydanie niż polskie nie wchodzi w grę.

ocenił(a) serial na 10
mati_5

hmmn rzeczywiście dziwne, ale serial jest stary i to co było prawdopodobnie już wykupione jest, przesada z tym 199zł za jeden sezon jak ja kupowałem wszystkie sezony jeszcze rok temu to za każdy płaciłem ok 80-90zł z tego co widzę na allegro jest tylko opcja kompletu pięciu sezonów jak tak bardzo ci zależy to kup je i odsprzedaj to masz

ocenił(a) serial na 10
mati_5

a jeszcze z tego co pamiętam w media markt widziałem sezon 2 i 4

KayussHilton

A mogę zapytać w którym media markt? Bo niestety w Bydgoszczy wszystkie możliwe sklepy z multimediami sprawdzałem + empiki w całej Polsce :( Naprawdę bardzo mi zależy. Była by możliwość potwierdzenia czy są jeszcze w owym Media dostępne te sezony?

ocenił(a) serial na 10
mati_5

w Lublinie ale to było rok temu podejdę i zobaczę czy są ale nie wiem czy tam jest możliwość zakupu przez internet

ocenił(a) serial na 10
mati_5

masz tu numer 81-536-31-00 zadzwoń bo ja nie mogę się dodzwonić w necie znalazłem tylko opcję wszystkich sezonów wydanie polskie za 699zł ja bym ci odsprzedał ale mam jakiś sentyment do tego ale wiem jak jest bo sam też latałem za tym

KayussHilton

Wszystkie możliwości które miałem możliwość sprawdzić już sprawdziłem... i klapa. Nigdzie nie można ALIAS kupić. Jedynie dostępna opcja to właśnie owy pakiet za 699 zł lub czekać aż jakaś oferta pojawi się na allegro. Pierwszy i trzeci sezon posiadam, więc liczę że ktoś łaskawy, komu serial się znudził chętnie go odsprzeda i wystawi. Gdybyś Jednak zdecydował się serial spieniężyć :) to liczę na wiadomość. Dzięki za pomoc!

ocenił(a) serial na 9
mati_5

Też boleję nad tym, że ciężko kupić Aliasa w dobrej cenie.... Udało mi się kupić na allegro sezon 1 i 2 po 50 zł, może uda się kolejne :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones