Biuro
powrót do forum 8 sezonu

No i rozpoczął się 8 sezon:)) Jak pierwszy odcinek? POdobał Wam się? Jak dla mnie odcinek super :D Najlepszy moment jak się podzielili na dwie grupy i Dwight krzyknął : attack !! ehehe

gut87

Według mnie serial trzyma poziom. I nawet nie brakowało tak bardzo Michaela:)

ocenił(a) serial na 10
gut87

taak, dwight jak zawsze jest...wiadomo jaki jest :D nie no, z utęsknieniem czekałam na ósmy sezon, nie zawiodłam się ;) a jenna fischer (pam) jest chyba naprawdę w ciąży ;]

erase_lights

Ciekawe tylko czy jeszcze pokażą kiedyś Michaela chociaż w jednym odcinku :D Tak, aktorka grająca Pam zdecydowanie jest w ciąży też to zauważyłem.

ocenił(a) serial na 8
gut87

odcinek mimo braku michaela dobry jak poprzednie, wlasciwie w ogole nie czuc ze go brakuje
zaryzykuje nawet ze jak na office to ten odcinek powyzej sredniej
a zseriali ktore ogladam jak na razie najlepsze otwarcie nowego sezonu i podejrzewam ze trudne do przebicia

gut87

A ja czuję brak Micheala, odcinek ok trzyma poziom no ale... :D

gut87

fajnie, że się zaczęło, brak Michaela jak dla mnie odczuwalny, mimo wszystko był z tym serialem przez 7 poprzednich sezonów i łatwo sie go nie zastapi.... zobaczymy jak to sie wszystko potoczy..
tak, na marginesie niedawno widziałem "Super" w której Rainn Wilson gra główna role - wciela sie w rolę superbohatera... tak oglądałem ten film i przypominałem sobie wszystkie "odbicia" Dwighta ( zwłaszcza te, w których kreuje sie na osobę utrzymujaca porządek w biurze).
Jednym zdaniem - jeżeli chcecie zobaczyć co Dwight robi po godzinach pracy, musicie obejrzeć "Super"

1414

Uwielbiam Dwighta, więc zgodnie z twoją sugestią od razu obejrzałem "Super". Film trochę zryty że tak powiem hehe.

ocenił(a) serial na 10
gut87

Robert California does his job i pamiętam jego rozmowę kwalifikacyjną, miałam taką sama minę jak Jim i reszta. Jednak Michael to Michael, that's what she said!

ocenił(a) serial na 9
gut87

serial zmienił zupełnie formułe, ten robert california zupełnie nie śmieszny,powinni jima zrobic szefem

gut87

7 odcinek i scenka z kroczem - umarłam :D:D:D

użytkownik usunięty
gut87

Sezon 8 wymiata! Mialam nie ogladac, tak postanowilam pod koniec 7, ale tak genialnie rozwiazali odejscie Michaela tzn. to bylo takie dlugie odchodzenie, ze udalo mi sie go pozegnac, chociaz wczesniej nie wyobrazalam sobie serialu bez niego. Teraz, jesli uwazalam caly serial za zabawny to na glos smialam sie w 8 sezonie. Po prostu rechotalam.

gut87

8 sezon jest tylko dla fan boyu dobry, bo w nim tyle złych zmian,że ja pie rd0!e

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones