PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=551617}

Pan i Pani Bloom

Undercovers
5,9 554
oceny
5,9 10 1 554
Pan i Pani Bloom
powrót do forum serialu Pan i Pani Bloom

Miałem, jak zresztą wiele osób nadzieje, że w jakiś sposób zainteresuje mnie serial fabułą na tyle że dostaniemy po lostach choćby jakąś nagrodę pocieszenia. Niestety dostałem tandetną podróbę Alias'a, tyle że z małżeństwem w roli głównej. Jestem po obejrzeniu pierwszych 5 odcinków i naprawdę chciałbym obejrzeć szósty, ale chyba nie dam rady. Fabuła nie wciąga w ogóle, wiem że jest tam jakiś sekret, nie jeden nawet, ale nie bardzo chce je poznać. Mam jeszcze cichą nadzieję, że coś z tego wyjdzie, ale nie bardzo widzę w jaki sposób można było by go uratować. Może zabić, któregoś z głównych bohaterów, bo to małżeństwo/szpieg jakoś mi nie pasuje. Pomysł nie wypalił według mnie i lepiej zakończyć serial. Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, to niech mi napisze dlaczego, bo naprawdę nie mogę znaleźć nic pozytywnego w tym serialu. Nie przypadł mi do gustu żaden z bohaterów, żaden. Wydano kupę kasy na promocję i produkcję i powiedzcie mi po co. Zróbcie coś z tym serialem ludzie bo od samego początku czuje że będzie miał przed sobą krótkie życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones